Sinem Ünsal’dan Gizli saklı Saklı dizisine veda paylaşımı

Genç oyuncu ekibi ve dikkat çeken mevzusuyla FOX TV’de haziran ayında gösterim hayatına süregelen Gizli saklı Saklı dizisi sekizinci bölümüyle ekrana veda etti.
Gizli saklı Saklı’nın Naz’ı Sinem Ünsal ise final bölümünün arkasından Instagram’dan veda paylaşımı yapmış oldu. Sette çekilen kareleri paylaşan Ünsal “Gizli saklı Saklı. Kalbimin en güzel köşesine geldin süzülerek yerleştin, iyi ki değdin hayatıma, hikayemiz, hikayemizin kahramanları, hikayemizin tanıkları; kalbim doldu taştı sayenizde. Alın teri döken her insana ve bu yolculuğa şahit olan sizlere bin teşekkür. Haaa bir de; seni oldukca sevdim Naz’ım” notunu düştü
GİZLİ SAKLI FİNAL BÖLÜMÜ KONUSU
Naz ve Pamir, düğünde beklenmedik bir halde ortaya çıkan Zeynep’i yönetmek için çabalarlarken Aynur, Yaz’ın polis bulunduğunu ele verir, Zeynep aniden düğünden kaybolur. Babasının yanına her şeyi anlatmaya gitmişken kapının önünde bavullarını görür ve Dere’in doldurmalarıyla evden kovulduğunu öğrenir, gördüklerini anlatmaktan vazgeçer. Yaz ve Levent tam operasyonun bittiğini düşünüp umutlarını yitirmiştir ki gelen sürpriz bir telefonla Zeynep onlara yardım edeceğini söyler. Bir taraftan her şeyden habersiz Tarık, operasyonu başarıya ulaştıracak teslimatı gerçekleştirmek için Levent’e yönerge verir. Her şey tıkırında ilerlerken Zeynep yeniden ortadan kaybolur. Koşuoğlu ailesi suçüstü yakalanır ve gizli saklı saklı tüm sırlar ortaya dökülür. Bir kelebek havaya uçar ve bu hikâye bizlere yaşattığı tüm sürprizleriyle son bulur.

Son Dakika Haberler