Mahkum Derya komiser kimdir? Derya komiser gerçek adı ne? Neslihan Arslan hangi dizilerde oynadı? Neslihan Arslan ile ilgili bilgiler!

15.09.2022 20:08 Son Güncelleme: 15.09.2022 20:08 Mahkum dizisinin oyuncuları içinde Neslihan Arslan içeriyor. Neslihan Arslan dizide Derya komiseri canlandırıyor. Peki fakat FOX TV’nin yeni dizisi Mahkum’da Derya komiseri kim oynuyor?
Mahkum Derya komiser kimdir?
Mahkum dizisinde Neslihan Arslan’in yaşam vereceği Derya komiserin dizide dengeleri değiştirmesi umut ediliyor.
Neslihan Arslan kimdir?
Arslan, 13 Temmuz 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde tamamladı.
Kamera karşısına ise ilk kez 2016 senesinde Familya dizisi ile çıktı. Efkar karakterini canlandırdı. Arkasından 2017 senesinde İstanbullu Gelin dizisinde Dilara karakterine can verdi. 2018’de BluTv’de gösterilen Bartu Ben adlı dizide konuk oyuncu olarak yer aldı. 2020 senesinde Hizmetçiler adlı dizide Neslihan karakteri olarak tekrardan sevenleri karşısına çıktı. 2010 senesinde İstanbul Devlet Tiyatrosu Temiz Ev oyunu ile sahnelerde yer almaya başladı. Bunu Dip Sahne, Tiyatro Adam ve İkinci Kat’ta yer edinen Zenciler, Arturo Ui’nin Önlenebilir Tırmanışı, LET, Ufak ve Aynur Hanım’ın Bebeği izledi. Fanatik adlı oyunda Salih Bademci ve Nurhan Özenen ile beraber içeriyor.

Son Dakika Haberler