19 Eylül hava durumu: – Son Dakika Flaş Haberler

Günün hava durumu tahminleri dışarı çıkacak vatandaşların gündeminde yer ediniyor. Yeni haftada sıcaklıkların mevsim normallerinin altına inmesi planlanıyor. Ülke genelinde 2 gündür tesirini gösteren çöl sıcaklıklarının yerine yağışlı ve serin hava geliyor. Bununla beraber hava sıcaklıklarının 4 ile 9 aşama altında seyretmesi planlanıyor.
BUGÜN  HAVA NASIL OLACAK?
Meteoroloji’nin 19-25Eylül 2022 tarihleri için paylaşmış olduğu verilere nazaran mevsim normalleri üstünde seyreden hava sıcaklıklarının 19 Eylül Pazartesi gününden itibaren batı bölgelerde başlayarak azalacağı, hafta ortasına kadar kuzeybatı bölgelerde, hafta ortasından itibaren şimal, iç ve batı kesimlerde mevsim normallerinin 4 ila 9 aşama altında seyredeği tahmin ediliyor.İSTANBUL HAVA DURUMU İstanbul’da Pazartesi günü azca bulutlu, hava sıcaklığının en düşük 17°C, en yüksek 22°C olması planlanıyor.
 
ANKARA HAVA DURUMU
19 Eylül Pazartesi günü Ankara’da en yüksek hava sıcaklığı 28 aşama olacak. Hava sıcaklığı gün genelinde ise 26 aşama civarında seyredecek. Yağış beklentisi bulunmuyor.
İZMİR HAVA DURUMU
19 Eylül Pazartesi günü İzmir’de en yüksek hava sıcaklığı 30 aşama olacak Gün genelinde ise 28 aşama civarında seyredecek. Yağış beklentisi bulunmuyor.

Son Dakika Haberler